logo - hlavná stránka



Program-html NOVÉ! Mapa-html NOVÉ! VÝSLEDKOVÁ LISTINA 45kB .xls NOVÉ!
Program(pdf) NOVÉ! VÝSLEDKOVÁ LISTINA(800kB .xls) NOVÉ!




PROGRAM 5. Majstrovstiev Európy 2004


Piatok 17.9.2004
19.00 - 20.00 Promenádny koncert - pred MsKS Bojnice  -  DH Bánovčanka (SK)
20.00 -  Slávnostné otvorenie 5. ME - Zámok Bojnice, Zlatá sála
21.00 - Domáce dychové hudby vám hrajú...  - kongresová sála MsKS
Účinkujú:Bojnická kapela, Maguranka Junior z Kanianky , Prievidžanka (SK)


Sobota 18.9.2004 /veľká sála MsKS/

                      Dychové hudby 5. ME hodnotí medzinárodná porota v zložení:

Freek Mestrini (NL), Zdeněk Gurský (CZ), Johann Makos (A), Adam Hudec (SK)

1. súťažný blok :
09.30 - 10.00 Bánovčanka z Bánova - 3. trieda / SK
10.00 - 10.30 Minciar  z  Kremnice 2. trieda / SK
10.30 - 11.00 Stallberg Musikanten z Großengersdorfu - 2. trieda / A
11.15 - 11.45 Prievidžanka  z Prievidze  - 2. trieda / SK
11.45 - 12.15 Krajovjanka  z Beringe - 2. trieda / NL
12.15 - 12.45 Vištučanka  z Vištuka - 2. trieda / SK
2. súťažný blok :
14.00 - 14.30  Kodurka  z  Košíc  -  2. trieda / SK
14.30 - 15.00  Frienisberger Blasmusikanten zo Seedorfu - 2. trieda /CH
15.00 - 15.30 Maguranka Junior z Kanianky -  2. trieda / SK
15.45 - 16.15 Blech & Co. z Krumbachu  - 1. trieda / D
16.15 - 16.45  Blaskapelle  PRO SOLISTY zo Steyru - 1. trieda / A
16.45 - 17.15  Crombacher Musikanten z Kerkrade -  1. trieda / NL
17.30 - 18.00 Križovianka  z Križovian n/D. - 1. trieda / SK 
18.00 - 18.30 Blech & Brass Banda z Burgenlandu - Profi trieda / A
18.30 - 19.00 Dunajská kapela z  Bratislavy  - Profi trieda /SK
19.00 - 20.00 Promenádny koncert - pred  MsKS  Bojnice Spojený dychový orchester 
ZUŠ Bojnice  s mažoretkovou skupinou  Trend  pri  CVČ  Prievidza  
20.00  -  Galakoncert  5. ME  -  Pod bojnickým zámkom
Účinkujú: Križovianka (SK- víťaz Lednické Rovne 2003),   Blech & Co. (D), 
Sokolka zo Šakvic (CZ - víťaz Zlatá Krídlovka 2004),   Crombacher

Musikanten(NL -holandský majster 2004), 

Blech & Brass Banda (A - Majster Európy 2002),
Blaskapelle Lublaska (CH-vicemajster Európy 2003)
22.00 - Vlado Kumpan a jeho muzikanti (CZ)-Majstri Európy 2003


Nedeľa 19.9.2004  /veľká sála MsKS/
3. súťažný blok :
10.00  - 10.30  OUCHA  zo Zemianskej Olče -  3. trieda / SK
10.30  - 11.00 Dubovčianka z Dubového - 3. trieda / SK
11.00  - 11.30 Bojnická kapela z Bojníc - 2. trieda / SK
11.45  - 12.15 Zuidemakapel z Grootegastu - 1. trieda / NL
12.15  - 12.45 Sokolka zo Šakvic    - 1. trieda / CZ
4. súťažný blok :
14.00  - 14.30 Drietomanka z Drietomy  - 1.trieda / SK
14.30  - 15.00 Blaskapelle MaChlast z Viedne  - Profi trieda / A
15.00  - 15.30 Blaskapelle Lublaska z Luzernu - Profi trieda / CH
15.30  - 16.00  Hradištská kapela z Hradišťa - Profi trieda / SK
16.00  - 17.00 Promenádny koncert - pred MsKS Bojnice - Mládež. dych.orch.Hradišťanka
17.00  - Vyhlásenie výsledkov 5. ME - Zámok Bojnice,Huňadyho sála
 

5. ME dychových hudieb
MsKS Bojnice
Hurbanovo nám. 19/41
SK - 972 01 Bojnice
hudec1@ba.telecom.sk
 created by Michal Hince 2004 - www.bojnice.net